Εάν αποφασίσετε την δημιουργία της δικής σας ΚοινΣΕπ και έχετε μια καλή ιδέα που πληροί τα κριτήρια του νόμου 4430/2016 ελάτε σε επαφή μαζί μας από εδώ για να σας βοηθήσουμε με την 12χρονη εμπειρία μας στον τομέα της Κοινωνικής Οικονομίας και στην Δημιουργία άνω των 640 Επιτυχημένων ΚοινΣΕπ
![images](http://koinsep.org/wp-content/uploads/2015/03/images2-250x125.jpg)
Καραγιάννη Άννη τηλ.: 6934904117 e-mail.: annie765@hotmail.com Κάτοικος Μοσχάτου ζητά οποιαδήποτε εργασία.
διαθέσιμο βιογραφικό
Discover more from ΔΙΚΤΥΟ ΚοινΣΕπ
Subscribe to get the latest posts sent to your email.