Εάν αποφασίσετε την δημιουργία της δικής σας ΚοινΣΕπ και έχετε μια καλή ιδέα που πληροί τα κριτήρια του νόμου 4430/2016 ελάτε σε επαφή μαζί μας από εδώ για να σας βοηθήσουμε με την 12χρονη εμπειρία μας στον τομέα της Κοινωνικής Οικονομίας και στην Δημιουργία άνω των 640 Επιτυχημένων ΚοινΣΕπ
![images](http://koinsep.org/wp-content/uploads/2015/10/images9-250x153.jpg)
Μόνο σοβαρές προτάσεις από εταιρίες και ΟΧΙ μεμονωμένους επαγγελματίες θα ληφθούν υπόψη. Απαραίτητα η ύπαρξη ιστοσελίδας και η δυνατόν αναφορά σε παρελθόντα έργα.
Επικοινωνία μόνο μέσω e-mail αρχικά στο info@koinsep.org
Discover more from ΔΙΚΤΥΟ ΚοινΣΕπ
Subscribe to get the latest posts sent to your email.