Εάν αποφασίσετε την δημιουργία της δικής σας ΚοινΣΕπ και έχετε μια καλή ιδέα που πληροί τα κριτήρια του νόμου 4430/2016 ελάτε σε επαφή μαζί μας από εδώ για να σας βοηθήσουμε με την 12χρονη εμπειρία μας στον τομέα της Κοινωνικής Οικονομίας και στην Δημιουργία άνω των 640 Επιτυχημένων ΚοινΣΕπ
![images](http://koinsep.org/wp-content/uploads/2015/12/images16-250x250.jpg)
Σε αυτές τις ειδικές ομάδες ανήκουν άτομα με αναπηρίες (σωματικές ή ψυχικές ή νοητικές ή αισθητηριακές), εξαρτημένα ή απεξαρτημένα από ουσίες άτομα, οροθετικοί, φυλακισμένοι/αποφυλακισμένοι, ανήλικοι παραβάτες
Εάν ανήκετε σε μια από τις παραπάνω ομάδες και θέλετε να συμμετάσχετε παρακαλώ ελάτε σε επαφή μαζί μας από την παρακάτω φόρμα επικοινωνίας
[bestwebsoft_contact_form lang=en]
Discover more from ΔΙΚΤΥΟ ΚοινΣΕπ
Subscribe to get the latest posts sent to your email.