Εάν αποφασίσετε την δημιουργία της δικής σας ΚοινΣΕπ και έχετε μια καλή ιδέα που πληροί τα κριτήρια του νόμου 4430/2016 ελάτε σε επαφή μαζί μας από εδώ για να σας βοηθήσουμε με την 12χρονη εμπειρία μας στον τομέα της Κοινωνικής Οικονομίας και στην Δημιουργία άνω των 640 Επιτυχημένων ΚοινΣΕπ
![](http://koinsep.org/wp-content/uploads/2018/06/pic-6.jpg)
Έχουμε τη χαρά να σας ανακοινώσουμε, τη πραγματοποίηση της εκδήλωσής μας, με θέμα: Ομιλία για την Κοινωνική και Αλληλέγγυα Οικονομία (Κ.Αλ.Ο), η οποία θα λάβει χώρα τη Πέμπτη 21 Ιουνίου 2018, και ώρα 19:30, στην έδρα της Κοινωνικής Συνεταιριστικής Επιχείρησης Αποκατάστασης και Ένταξης Ευπαθών Ομάδων (ΚοινΣΕπ Ένταξης) – Οι Γέφυρες, Πατρέως 86, στη Πάτρα.
Πρόγραμμα Ομιλίας:
- «Παιδεία Συνεργατική και Οικονομία Αλληλέγγυα και Κοινωνική». Δρ. Καπογιάννης Δημήτριος, Επίκουρος Καθηγητής.
- «Κοινωνική και Αλληλέγγυα Οικονομία, ένα άλλο υπόδειγμα οικονομικής και κοινωνικής οργάνωσης». Δρ. Νικολόπουλος Τάκης, Καθηγητής.
- «Συνεταιρισμοί και Κρίση». Δρ. Ντρίνιας Θεόδωρος, Οργάνωσης και Διοίκησης.
Discover more from ΔΙΚΤΥΟ ΚοινΣΕπ
Subscribe to get the latest posts sent to your email.