Εάν αποφασίσετε την δημιουργία της δικής σας ΚοινΣΕπ και έχετε μια καλή ιδέα που πληροί τα κριτήρια του νόμου 4430/2016 ελάτε σε επαφή μαζί μας από εδώ για να σας βοηθήσουμε με την 12χρονη εμπειρία μας στον τομέα της Κοινωνικής Οικονομίας και στην Δημιουργία άνω των 640 Επιτυχημένων ΚοινΣΕπ
![](http://koinsep.org/wp-content/uploads/2018/07/images-11-600x419.jpg)
Οrbis Anima ΚοινΣΕπ ΙΙΕΚ Σχολή Κοινωνικών & Ανθρωπιστικών Επιστημών
Με χαρά σας ανακοινώνουμε πως η σχολή, για τα εργαζόμενα μέλη όλων των ΚΟΙΝ.Σ.ΕΠ και των μελών της οικογένειας αυτών, προσφέρει έκπτωση σε όλα τα εκπαιδευτικά της προγράμματα 30% & 30% και στα εξ αποστάσεως. Τα μαθήματα ξεκινούν 24/09/18 Για ατομικές συνεδρίες & σεμινάρια θα έχουν έκπτωση 30% Η σχολή συνεργάζεται με το Κυπριακό πανεπιστήμιο Frederick, αναγνωρισμένο από τον Δ.Ο.Α.Τ.Α.Π και κάνει προσφορά 10%-15% σε προπτυχιακά δια ζώσης – μεταπτυχιακά και εξ΄ αποστάσεως σπουδές. Τα μαθήματα της σχολής ξεκινούν 24/09/18 Εγγραφές έως 10/09/18 Για εγγραφές επικοινωνήστε 210/4599336 & 6940925040 Διεύθυνση : Λ.Χατζηκυριακού 15-17 2ος E-mail : orbisanima.koinsep@gmail.com Ιστοσελίδα : www.orbis-anima.online Θα χαρούμε να σας έχουμε κοντά μας ! Η Πρόεδρος Λιλιάνα ΗλιοπούλουDiscover more from ΔΙΚΤΥΟ ΚοινΣΕπ
Subscribe to get the latest posts sent to your email.