Εάν αποφασίσετε την δημιουργία της δικής σας ΚοινΣΕπ και έχετε μια καλή ιδέα που πληροί τα κριτήρια του νόμου 4430/2016 ελάτε σε επαφή μαζί μας από εδώ για να σας βοηθήσουμε με την 12χρονη εμπειρία μας στον τομέα της Κοινωνικής Οικονομίας και στην Δημιουργία άνω των 640 Επιτυχημένων ΚοινΣΕπ
![05](http://koinsep.org/wp-content/uploads/2015/01/05-250x152.png)
Αν δεν είσαστε ήδη μέλος του Δικτύου σας καλούμε να το κάνατε άμεσα για να έχετε την ευκαιρία σε αποκλειστικότητα να επωφεληθείτε των ανακοινώσεων μας και των συνεργασιών που σχεδιάζουμε και πραγματοποιούμε με γνώμονα πάντα την δική σας ωφέλεια.
Δείτε εδώ αν είσαστε ήδη μέλος η στείλτε μας μήνυμα για ένταξη σας στο Δίκτυο μας από εδώ!
Discover more from ΔΙΚΤΥΟ ΚοινΣΕπ
Subscribe to get the latest posts sent to your email.