Εάν αποφασίσετε την δημιουργία της δικής σας ΚοινΣΕπ και έχετε μια καλή ιδέα που πληροί τα κριτήρια του νόμου 4430/2016 ελάτε σε επαφή μαζί μας από εδώ για να σας βοηθήσουμε με την 12χρονη εμπειρία μας στον τομέα της Κοινωνικής Οικονομίας και στην Δημιουργία άνω των 640 Επιτυχημένων ΚοινΣΕπ
![images](http://koinsep.org/wp-content/uploads/2016/03/images-14-250x260.jpg)
«Περί εισήγησης επιτροπής παρακολούθησης της προγραµµατικής σύµβασης µεταξύ του ∆ήµου Σαµοθράκης και της ΚΟΙΝΣΕΠ ΖΑΘΕΗ για την υλοποίησης του έργου ¨Αναβάθµιση και παροχή υπηρεσιών εξυπηρέτησης, αναψυχής και πολιτισµού µε στόχο την προβολή του νησιού και την προώθηση τοπικών προϊόντων και καθορισµός δράσεων κοινωφελούς χαρακτήρα που θα επανατοποθετηθεί το 60% των κερδών στα πλαίσια της προγραµµατικής» download
Discover more from ΔΙΚΤΥΟ ΚοινΣΕπ
Subscribe to get the latest posts sent to your email.