Εάν αποφασίσετε την δημιουργία της δικής σας ΚοινΣΕπ και έχετε μια καλή ιδέα που πληροί τα κριτήρια του νόμου 4430/2016 ελάτε σε επαφή μαζί μας από εδώ για να σας βοηθήσουμε με την 12χρονη εμπειρία μας στον τομέα της Κοινωνικής Οικονομίας και στην Δημιουργία άνω των 640 Επιτυχημένων ΚοινΣΕπ
Η Νένα Χρονοπούλου με τον γιο της και τον σύντροφό της, Τάσο Μητρόπουλο έδωσαν το «παρών» στο Θέατρο Βέμπο για την παρουσίαση του βιβλίου τους.
![](https://koinsep.org/wp-content/uploads/2022/12/FXsdM2X.jpg)
Το Υποστηρικτικό και Κοινωνικό Δίκτυο ΑΜΕΑ, παρουσίασε το παιδικό διδακτικό βιβλίο «Είμαι παιδί, είμαι άγγελος και ήρθα να σε διδάξω». Η ηθοποιός όλα αυτά τα χρόνια δίνει αγώνα για τα δικαιώματα των παιδιών με αναπηρία και στέκεται «βράχος» στο πλευρό του γιου της.
Τη βραδιά παρουσίαση η Μάγδα Τσέγκου ενώ πολλοί καλλιτέχνες παρευρέθηκαν στην εκδήλωση. Μία συγκινητική στιγμή της βραδιάς ήταν όταν η Νένα Χρονοπούλου πήρε το λόγο για να πει δυο λόγια και σε κάποια στιγμή «λύγισε».
Discover more from ΔΙΚΤΥΟ ΚοινΣΕπ
Subscribe to get the latest posts sent to your email.