Εάν αποφασίσετε την δημιουργία της δικής σας ΚοινΣΕπ και έχετε μια καλή ιδέα που πληροί τα κριτήρια του νόμου 4430/2016 ελάτε σε επαφή μαζί μας από εδώ για να σας βοηθήσουμε με την 12χρονη εμπειρία μας στον τομέα της Κοινωνικής Οικονομίας και στην Δημιουργία άνω των 640 Επιτυχημένων ΚοινΣΕπ
![](http://koinsep.org/wp-content/uploads/2017/10/images-7.jpg)
Στις 10 το πρωί θα συναντηθούμε στο «Ονειρολόγιο» και θα περπατήσουμε για 45 λεπτά για να φτάσουμε σε ένα ιδιόκτητο κτήμα με καστανιές. Εκεί θα μαζέψουμε κάστανα ( όσα θέλετε και όσα μπορεί ο καθένας να κουβαλήσει), τα οποία θα πάρετε μαζί σας.
Παράλληλα θα κάνουμε και ένα χαλαρό πρόγραμμα τοξοβολίας. Στο τέλος, και για να τηρήσουμε την παράδοση, θα σας προσφέρουμε κολατσιό με εκλεκτά ντόπια προϊόντα και, φυσικά, παγωμένο τσιπουράκι.
Κόστος συμμετοχής: 10 Ευρώ το άτομο (*Και επειδή σας θέλουμε με τα πιτσιρίκια σας, για τα παιδιά δεν θα υπάρχει καμιά χρέωση.) Είναι απαραίτητη η δήλωση συμμετοχής στο τηλέφωνο 6972-692480 ή στο email: info@5ente.com
Discover more from ΔΙΚΤΥΟ ΚοινΣΕπ
Subscribe to get the latest posts sent to your email.